تمپا — اردن مونتگمری وارد بازی روز شنبه در برابر Red Sox در فورت مایرز به عنوان مورد علاقه به Aaron Boone چهارم استارت در یک چرخش خواهد شد که بدون James Paxton حداقل تا زمانی که ممکن است و لوئیس سورینو برای فصل.

در دوم تفرج از نمایشگاه فصل 27-year-old-سال حسابی چپی انداخت بدون گل دو نوبت که در آن او به یک ضربه زده از چهار و اجازه نمی دهد یک پیاده روی.

مونتگمری که مشغول به کار دو بازی و چهار نوبت در سال گذشته پس از تامی جان عمل جراحی در سال 2018 است. هر چند مونتگمری است که قریب به اتفاق مورد علاقه برای چهارمین نقطه خواهد بود که یانکی ها’ پنجم استارت نیست به عنوان مطمئن شوید.

جاناتان Loaisiga به نظر می رسد اندکی مورد علاقه چرا که او دارای تجربه بیش از دیگران اما حکومت نیست کلارک اشمیت, این یانکی’ در دور اول انتخاب و در سال 2017 پیش نویس بود که تامی جان عمل جراحی است که در سال.

اشمیت wowed پیشاهنگی در دو گردش این بهار با موبایل و کامپیوتر و fastball. دیگران در کشاکش هستند مایک شاه و Deivi گارسیا. لوئیس Cessa است شروع تجربه در لیگ های بزرگ اما یانکی ها به ظاهر مانند او در اغل گاو یا حشم.


با توجه به Boone Aroldis چپمن را پرتاب اغل گاو یا حشم جلسه یکشنبه و بهار آموزش اولین روز چهارشنبه شب برابر فیلیز در Steinbrenner زمینه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im