یانکی ها کیسه مراسلات پستی: هارون قاضی, آینده, آسیب, وضعیت مورد بحث

از شما درخواست ما پاسخ دهد. این پست فیلدینگ پرسش های خوانندگان در مورد نیویورک بزرگترین طرفدار تیم های ورزشی و ضرب و شتم ما نویسندگان برای پاسخ به آنها را در یک سری از به طور منظم منتشر شده mailbags. امروز قسط: یانکی ها.

اگر بیس بال در می آید و در این سال, چرا نمی یانکی ها بسته هارون قاضی را برای سال 2020 و او را آماده برای 2021 فصل ؟ چگونه بسیاری از بازی ها را بازی MLB در این سال ؟ آنها خواهد بود در نظر گرفتن شانس با او در 60 تا 80 درصد و شاید نداشتن او به صورت کامل 2021. — بروس J Morelli, Sr.

باید MLB یک فصل و اگر هارون قاضی سالم است یانکی ها در حال رفتن به بازی او به دلیل بازی خواهد شد بدیهی است تعداد و او از ترکیب است.

بزرگ تیم های لیگ برتر نمی نشستن سالم بازیکن در حالی که به دنبال به سمت فصل آینده است. که چگونه بسیاری از بازی ها برگزار خواهد شد هیچ کس نمی داند. همانطور که برای در نظر گرفتن شانس و احتمالا نداشتن قاضی برای 2021 فصل تمام بازیکنان صدمه دیده و نیست که به احتمال زیاد در این یانکی’ رادار اگر قاضی سالم است به اندازه کافی برای بازی مهم نیست که چگونه بسیاری از بازی ها برگزار می شود این سال است.

Aaron Judge
هارون قاضیAP

چه دلیل برای Bucky دندانه به سوئیچ خفاش ها درست قبل از صفحه اصلی اجرا (علیه Red Sox در سال 1978 از بازی حذفی)? او به نظر نمی آید مانند او را شکست خفاش خود را بر روی زمین. — Michael Caruso

“من با استفاده از میکی [رودخانه]’s خفاش در BP. من خواست به سعی کنید خفاش خود را. من scuffling. من ترک خورده یک خط crack, تا زمانی که من خراب توپ او گفت: “شما با استفاده از اشتباه bat.’ بنابراین او به من داد یک خوب است.” دندانه گفت.

ارسال Yankees سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

آیا شما فکر می کنم یانکی ها را قوی تلاش برای دوباره ثبت Masahiro Tanaka, James Paxton and DJ LeMahieu که تبدیل شدن آنها عوامل پس از سال 2020 فصل ؟ — فرانک Grampone

با وضعیت فعلی بسیار دشوار است به خواندن یانکی ها ذهن در مورد کسانی که آنها را نشانه ای میان کل رایگان-عامل زمینه نه فقط بازیکنان شما در مورد خواسته. وجود دارد بیش از حد بسیاری از متغیرها در بازی در این نقطه است. اگر وجود دارد یک فصل وجود خواهد داشت کمتر داده های گرفته شده از اجرای بیش از حد معمول. آیا این بازیکنان می خواهید به ماندن ؟ خواهد صدمات نقش? به نظر شخصی من را LeMahieu اولویت با Tanaka بعدی و پکستون سوم.

در حال یانکی ها رفتن به یک تلاش جدی برای گسترش LeMahieu قرارداد قبل از فصل شروع می شود ؟ — Al Sibello

یک سوال مشابه پرسیده شد که هفته گذشته در مورد Gleyber تورس در حال گسترش. در بهار سال 2019 این یانکی ها تمدید هارون هیکس با هفت سال قرارداد به ارزش 70 میلیون دلار و لوئیس سورینو برای چهار سال و 40 میلیون دلار. که نشانه ای یانکی ها در حال حاضر به گوش دادن. LeMahieu خواهد شد که به نوبه خود در 31 جولای بود مقرون به صرفه زمانی که او امضا دو سال معامله 24 میلیون دلار قبل از 2019 فصل است. قیمت خود را افزایش خواهد یافت حتی اگر هیچ 2020 فصل است. یانکی ها مانند داشتن او لذت می برد بازی در برانکس اما اول اجازه دهید را ببینید اگر وجود دارد یک فصل به قضاوت او در این زمینه است.

که آیا شما فکر می کنید خواهد بود در شروع چرخش برای یانکی ها با دمینگو آلمانی معلق و لوئیس سورینو برای فصل با تامی جان عمل جراحی? — کریس Fiegler

به منظور آن خواهد بود Gerrit کول Tanaka, J. A. Happ اردن مونتگمری و به احتمال زیاد Jonathan Loaisiga یا لوئیس Cessa اگر Paxton آماده نیست و باید در این فصل شروع می شود.

با قاضی صدمه تاریخ آن را عاقلانه برای یانکی ها در نهایت به او بدهد و در دراز مدت پول قرارداد ؟ — لورنزو Gonzalez

قاضی بالا-10 استعداد در این بازی چه کسی خواهد بود واجد شرایط برای داوری پس از دو فصل است. آسیب عامل کنار, اگر من یانکی ها من را به دیدن آنچه که او به دنبال از نظر سال و دلار برای یک معامله که خرید از داوری سال و برخی رایگان-عامل فصل است. آسیب های خود را, اما ممکن است ابر یانکی ها’ برنامه.

با تمام minor league استعداد و یانکی ها منابع چرا یانکی ها معامله برای فرانسیسکو Lindor? — لئون Cisek

Lindor یک استعداد فوق العاده خواهد شد که یک عامل آزاد پس از 2021 فصل و نقش premium موقعیت شروع با سرخپوستان درخواست های زیادی برای 26 ساله shortstop. در حالی که یانکی ها باید استعداد در سیستم خود دو تا از بهترین فرشهای چشم انداز کلارک اشمیت و Deivi گارسیا و سرخپوستان خواهد بود به احتمال زیاد به دنبال برای لیگ برتر آماده اسلحه و موقعیت بازیکنان برای مقابله Lindor. من فرض کنیم که شما می گویند “یانکی ها” منابع شما در حال صحبت کردن در پول است. به یاد داشته باشید آنها به Gerrit کول $324 میلیون دلار از این گذشته offseason. و آنها بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که Gleyber تورس, 23, می توانید بازی shortstop و آمار بسیار خوبی برای پول بسیار کمتر از Lindor را فرمان زمانی که او می شود یک عامل آزاد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>