یانکی ها کیسه مراسلات پستی: تفکر در Gleyber تورس تمدید قرارداد

از شما درخواست ما پاسخ دهد. این پست فیلدینگ پرسش های خوانندگان در مورد نیویورک بزرگترین طرفدار تیم های ورزشی و ضرب و شتم ما نویسندگان برای پاسخ به آنها را در یک سری از به طور منظم منتشر شده mailbags. امروز قسط: یانکی ها.

می تواند ما انتظار داریم Gleyber تورس به ادامه صعود خود را در این سال ؟ هر فرصتی یانکی ها در نظر قفل کردن او را یک لا [رونالد] Acuña جونیور [هشت سال/100 میلیون دلار از بریوز]? — برندن Plutner

آنچه ما می دانیم در مورد 23 ساله تورس است که خفاش واقعی است حتی اگر شما بر این باورند که 38 صفحه اصلی اجرا می شود او به یک سال پیش بود این محصول فوق العاده زنده توپ. تورس خواهد بود وسط-of-the-order hitter اگر در این سال و پس از آن به زودی.

که در آن سوال این سطوح است چگونه تورس را تحمل حرکت از پایه دوم به shortstop که در آن او را به جای نرم و صاف کردن-فیلدینگ دیدی Gregorius. تورس بود shortstop را از طریق آمدن توله سیستم, اما او به نظر نمی آید جلا در 77 بازی در موقعیت سال گذشته و پیشاهنگی پیشنهاد خود رفت و آمد در موقعیت نبود صاف که منجر به بی دست و پا می اندازد. دیگران با اشاره به تورس نمی پایان نمایشنامه به شیوه مناسب و با وجود صدای که تعجب که آیا او به اندازه کافی محدوده به بازی کوتاه است.

در سن زمانی که تیم ها اغلب تغییر سه infielders به همان طرف دوم پایه های معتبر سوال در مورد تورس’ محدوده نیست که از یک موضوع است. قطعا وجود دارد این است که به اندازه کافی قدرت بازو برای تورس به بازی کوتاه است. اما پنج خطا در بهار 10 آموزش بازی نمی آیند نزدیک به, تان فیلدینگ و پرتاب نگرانی.

Gleyber Torres
Gleyber تورس, n. y. پست: چارلز Wenzelberg

همانطور که برای ارائه تورس یک قرارداد بلند مدت فرمت یانکی ها ثابت بودند باز به انجام است که در طول بهار آموزش در سال 2019 زمانی که آنها امضا لوئیس سورینو به چهار سال معامله 40 میلیون دلار و هارون هیکس به هفت سال قرارداد به ارزش 70 میلیون دلار. سورینو و هیکس از دست رفته بخش های زیادی از سال 2019 با توجه به صدمات و سورینو تا به حال تامی جان عمل جراحی در این بهار.

یانکی ها به احتمال زیاد خواهید دید که چگونه تورس انجام در کوتاه قبل از ورود به بحث در مورد چند سال معامله است.

چگونه می تواند هارون قاضی استرس شکستگی در دنده و یک سوراخ ریه و نه هر گونه علائم یا نشانه در کل offseason که او مشغول به کار بود تا او وارد در بهار آموزش ؟ — تونی Puglisa

شما به تنهایی در پرسیدن این سوال. قاضی ادامه داد: به بازی بعد از اواسط ماه سپتامبر شیرجه برای توپ است که یانکی ها و قاضی بر این باورند باعث مشکلات. قاضی نیز فعال بود در postseason. آزمون های متعدد در اوایل بهار نیست از زیرخاک در اوردن دنده شکستگی بود که که از طریق یک گربه اسکن و در ماه مارس اعلام کرد 6. و به یاد داشته باشید: مشکل این بود که در ابتدا تصور می شود در شانه/pectorial عضله منطقه است.

خواهد MLB تجدید نظر در دمینگو آلمانی تعلیق? او را خدمت معادل 1.5 فصل. — استیو

اصلی تعلیق شد برای 81 بازی. او خدمت کرده است 18.

ارسال مقاله نویس Joel شرمن گزارش داد که با توجه به های اخیر MLB/MLBPA توافق بر استفاده داخلی تعلیق آلمانی را به خدمت باقی مانده 63 بازی — اما اگر هیچ بازی در این سال وجود دارد و یا کوتاه فصل آن را حمل می کند به 2021 فصل است.

زمانی که بازی رزومه شاید فصل می تواند گسترش از طریق اکتبر و برگشتی و سریال های روز دنیا می تواند در خنثی و گرم-آب و هوا سایت ؟ — پیتر O’brien

همه ایده های در نظر گرفته شود در این نقطه به خصوص از آنجا که هیچ کس واقعا نمی داند که و یا اگر فصل شروع خواهد شد.

ارسال یانکی ها سوال پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

این قابل درک است که این یک وضعیت طبیعی نیست بنابراین خنثی سایت ایده جذاب است. یک اشکال: می گویند یانکی ها در جهان سری و بازی اتباع در خنثی سایت. که محروم طرفداران هر تیم این شانس را به دیدن یک دنیای سری بازی در منطقه خود است. در عین حال اگر جهان سری بازی های برگزار شده در ماه نوامبر منطق دیکته خنثی سایت در گرم آب و هوا شهر یا در یک گنبد ورزشگاه.

چه برنامه های برای Clarke اشمیت آینده این فصل ؟ بسیار تحت تاثیر قرار با او در طول بهار آموزش. — @theyankeejungle

شما نیست تنها کسی که تحت تاثیر قرار گرفته بود. چند پیشاهنگی که دیدم اشمیت در نمایشگاه بازی های دور آمد باور او پیشی گرفته است Deivi گارسیا به عنوان یانکی ها’ top تبادل نظر چشم انداز. البته یانکی ها نمی نشانی که موضوع زیرا آنها بر این باورند گارسیا در نهایت کمک به آنها در چرخش و یا اغل گاو یا حشم.

اشمیت, 24, بزرگ موبایل و کامپیوتر و به اندازه کافی از یک fastball. یانکی’ در دور اول انتخاب و در سال 2017 پیش نویس اتحاد تن به تن فقط در 27 جزئی بازی های لیگ (25 شروع می شود) — او تامی جان عمل جراحی در مدت کوتاهی قبل از اینکه پیش نویس — و تنها سه نفر از آنها در ترنتون (دو-یک) در سال گذشته است.

آن را به احتمال زیاد right-hander باز خواهد شد فصل در ترنتون و اگر او زمینهای خوب در نهایت توان به سه گانه-A اسکرانتون/Wilkes-Barre. تا به حال فصل باز در زمان آن ممکن است ممکن است برای اشمیت برای رسیدن به لیگ های بزرگ در برخی از نقطه. در حال حاضر این بستگی دارد که چگونه بسیاری از بازی ها ایفا کرده است.

در حال حاضر که اکثر بازیکنان بازگشته اند چگونه می شود آنها را نگه داشتن در شکل در این وضعیت به عنوان مخالف به خود معمولی خاموش-فصل برنامه ؟ — @jockrocks14

با ورزشگاه بسته است که به تغییر آنچه که بازیکنان را در طول زمستان هر چند بسیاری از آنها برخی از نوع از تجهیزات در خانه و اتاق به اندازه کافی برای حداقل پرتاب. اما به هیچ وجه به این زمان دور از بازی همان است که آن را در offseason. آن جالب خواهد بود که چه نوع از شکل بازیکنان را در هنگامی که و اگر بهار آموزش رزومه در مقابل مختصر از برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>