یانکی’ Masahiro Tanaka تقریبا حفر 2 comebackers

تمپا — قبل از اولین زمین از نمایشگاه های نجومی انداخته است توسط J. A. Happ در روز شنبه در برابر Blue Jays در Steinbrenner زمینه یانکی ها می دانند که آنها را باز کردن فصل بدون James Paxton و ممکن نیست که لوئیس سورینو در شروع یا.

سپس آنها را تقریبا از دست داده Masahiro Tanaka روز جمعه در حالی که حق-hander پرتاب شد زنده پنبه حلاجی تمرین در زمینه 2 در یانکی ها’ بهار-مجتمع آموزشی.

“نزدیک” تاناکا گفت: از برت گاردنر بسیار گرم زمین توپ در وسط است که به دقت از دست رفته ضربه پارچ پای راست.

بعد D. J. LeMahieu دودی یک درایو خط تا وسط بود که به دور از برخورد با یکی از Tanaka نقاط بدن.

با وجود این سخت ضربه توپ تاناکا گفت که او خوشحال بود به طور کلی با دو زمین باز یافته تفرج جلوتر از اولیه خود را شروع نمایشگاه سه شنبه در خانه برابر اتباع.

Masahiro Tanaka
Masahiro Tanaka, n. y. پست: چارلز Wenzelberg

“فقط تدریجی ساختمان” تاناکا گفت: زمانی که خواست آنچه را که او در زمان دور از تفرج. “آخرین بار آن را به یک زمین باز یافته امروز دو نوبت. من دوست دارم که چگونه من احساس می کنم در حال حاضر با fastball و خاموش-سرعت زمین.”

تاناکا شده است و تلاش برای تیز برش fastball و دوست game, این عمل در نانامی به بازی قبلی بر روی تپه. جمعه او کاهش تعداد برش انداخت.

همانطور که برای داشتن پکستون (عمل جراحی برگشت) شاید تا ماه ژوئن و امکان سورینو (درد ساعد راست) نه در حال آماده شدن برای شروع فصل تاناکا گفت: کسانی که در حوادث می تواند تاثیر نمی گذارد ،

“این همیشه لطمه می زند و نه فقط یک پارچ شروع زمانی که کسی می رود با جراحت” گفت: تاناکا که تا به حال offseason آرنج عمل جراحی برای برداشتن یک استخوان خار در حق او آرنج اما نشان نداده هیچ نشانه ای از آن است که یک مشکل است. “که نمی تواند تاثیر آنچه که من باید انجام دهید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de