یانکی ها نیاز به حرکت گذشته خود را Astros خشم

تمپا — به عنوان این بسیار شارژ 2020 فصل بیس بال راه اندازی با سادگی و شعر است که در کوزه و خشکشویی, گزارش, چند کلمه از مشاوره به نیویورک یانکیز:

نمی آغوش خود را قربانی.

خلاصه درد خود را. بیان آن را اگر شما تمایل. و سپس اجازه دهید آن را برو.

در روز پنج شنبه, George M. Steinbrenner زمینه را رسما تبدیل به یک ballpark را یک بار دیگر باز کردن دروازه های خود را برای diehards که می خواهید برای دیدن کوزه و خود فو شرکت در مراسم تحلیف تمرین. در روز شنبه هر چند آن را احساس بیشتر شبیه به یک درمانگر ، مردمی در اینجا از هر راهی که بیش از راب مانفرد پیدا کردن که در سال 2017 Astros به طور غیر قانونی به سرقت برده مخالفان نشانه تمام راه را به یک رژه که البته شامل هفت بازی ALCS پیروزی بر یانکی ها. آنها مشکوک هم در مورد اینکه چرا خوزه Altuve نمی خواهد حذف پیراهن خود را در این زمینه پس از حذف یانکی ها از 2019 ALCS با پیاده روی کردن هومر در برابر Aroldis چاپمن.

همه قابل فهم است. و همه باید محو دور توسط Feb. 22 وقتی یانکی ها لگد کردن گریپ فروت برنامه لیگ با یک بازی خانگی در برابر Blue Jays.

“بدیهی است که این چند هفته گذشته شده است و ما تا به حال مقدار زیادی از زمان به نوع فرایند این همه و طیف وسیعی از احساسات بوده است بزرگ: mad, نا امید, نا امید,” Aaron Boone گفت: در اولین سفر رسمی کنفرانس خبری از بهار آموزش. “اما شما همچنین می دانیم وجود دارد یک زمان به حرکت در تاریخ است. … من در آن نگاه کنید در حال حاضر به عنوان آن را در زمان به حرکت می کند و حرکت رو به جلو است.

“ما یک تیم بزرگ در آن اتاق است. و ما می دانیم که آسمان محدود برای این تیم است. ما قهرمانی آرمان و بنابراین ما همه چیز لگد کردن صورت جدی فردا تمرکز بر روی از بین بردن حواس او را پرت و مطمئن شوید که ما در یک موقعیت برای شروع تخمگذار پایه و اساس به یک قهرمان است.”

یانکی ها’ سوم-سال مدیر می یابد خود را با فرض اینکه یک فرد نقشی در این داستان است که گریبانگیر بیس بال جهان و فراتر از آن: در حالی که او نمی مدیریت یانکی ها در آن ’17 ALCS که معلوم بود جو Girardi آخرین هورا او برگزار شد روابط شخصی نزدیک با Astros و Red Sox همتایان — A. J. Hinch و الکس کورا که در خدمت به عنوان Hinch نیمکت مربی در ’17 — و او نزدیک تر با کارلوس Beltran سال گذشته به عنوان Beltran به عنوان یک یانکی ها مشاور ویژه. هر سه را از دست داده اند شغل خود را (از متس استخدام Beltran به عنوان مدیر خود را در ماه نوامبر گذشته) به عنوان یک نتیجه از این رسوایی.

“من فکر می کنم به عنوان انسان ما همه سقوط و سقوط و هیچ یک از ما کامل” بون گفت. “امیدوارم من درمان افراد با فضل است که منعکس کننده که ولی کمی از مبارزه برای من در چگونه من حس را از آن.”

به طور معمول کم حرف Gary Sanchez در ضمن صدا بیشتر شبیه Gary دل’Abate — بابا Booey از “The Howard Stern Show” شهرت — به عنوان او برخوردی خشن روبرو سرگرم کننده در Altuve امتناع را پیراهن خود را خاموش. از طریق یک مترجم سانچز گفت: “من می توانم به شما بگویم که اگر من آمار هومر و من تیم به مسابقات جهانی آنها می تواند پاره کردن شلوار من. همه چیز. آنها می توانند تبدیل همه چیز است.”

آن را “مهم” بون توافق برای بازیکنان به صدای احساسات خود را در مورد این موضوع و بیشتر بچه ها می رسند و اجازه دهید آن را پرواز در روزهای آینده. در میان کسانی که از آنها ما هنوز منتظر شنیدن هستند چپمن هارون قاضی و برت گاردنر.

یانکی ها بر اساس آنچه که ما می دانیم که ایستاده به عنوان حزب ستم در اینجا. در عین حال قطعا آنها نه می خواهم به یاد می آورد برای حق آنها به جای اشتباه محوری بر آنها.

“ما بیش از حد در معرض خطر در حال حرکت رو به جلو به آن ها بود و این انحراف به ارمغان می آورد که هر گونه خشم یا ناامیدی به ما اتاق” بون گفت. “ما نمی خواهیم که نوع فرهنگ است. آن را کامل دریچه گاز رو به جلو در سال 2020 است.”

خوب چند عکس در سراسر تعظیم نمی خواهد آنها را بکشند. خیلی بیشتر می تواند در پیدا کردن یانکی ها به دنبال بیش از حد به عقب و نه به اندازه کافی به جلو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su