تمپا — هارون قاضی در حال حرکت به سمت مصرف پنبه حلاجی تمرین با توجه به Aaron Boone.

“انتظار می رود برای شروع خود را هدف قرار دادن برنامه و ramping او را [جمعه],” مدیر گفت: از حق خود را fielder شده است که تعطیل از مصرف پنبه حلاجی تمرین پس قبل از کمپ با درد در شانه راست. “او را در قفس ضربه زدن به توپ را روی گوه و نرم بازی شیر یا خط. احساس خوبی در مورد که در آن او است.”

پس از نه بازی گرفتن در روز سه شنبه زمانی که یانکی ها برگزار شد اول خود را کامل-تیم ملی تمرین قاضی را در روز چهارشنبه و پنج شنبه.

“او انداخت و دوباره [شنبه] و آن را به خوبی رفت. او را دور انداخت کمی دورتر” بون گفت.

بسته به اینکه چگونه قضاوت می کند جمعه این احتمال وجود دارد او می تواند شروع به مصرف پنبه حلاجی تمرین در برخی از نقطه در طول تعطیلات آخر هفته.

با توجه به لوئیس سورینو در حال تجربه درد در ساعد راست و James Paxton است که در حداقل تا ماه ژوئن پس پشت پایین تر عمل قاضی در حال پیشرفت است و بسیار مورد نیاز اخبار مثبت برای یانکی ها استفاده می شود که مجروح لیست 39 بار در فصل گذشته و هنوز هم برنده 103 بازی و شرق آل.

Aaron Judge
هارون قاضیn. y. پست: چارلز Wenzelberg

کلینت Frazier پوشیدن pinstriped شلوار پیاده بالای زانو که شبیه یک بازیکن فوتبال در حالی که مصرف پنبه حلاجی تمرین.

فریزر را به همراه سرعت بت شد بر روی صفحه نمایش به عنوان به خوبی. با فهرست اسامی گسترش از 25 تا 26 فریزر در ترکیب برای ذخیره خود کار اما infielder تایلر وید است که درک شده به عنوان مورد علاقه.


با شنبه آغاز نمایشگاه برنامه در برابر Blue Jays در Steinbrenner زمینه, جمعه نهایی کامل-تیم ملی تمرین. پس از آن یانکی ها برگزار خواهد شد تیم پیوند ورزش در زمینه GMS زمینه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im