یانکی ها rookie مایک شاه در مخلوط برای یک چرخش نقطه

تمپا — Right-hander مایک شاه در مخلوط برای یک چرخش نقطه با James Paxton انتظار به دست حداقل دو ماه اول فصل به دلیل عمل جراحی برگشت در اوایل این ماه و لوئیس سورینو عازم نیویورک به مدت سه روز از آزمایشات روی ساعد راست.

“من نمی دانم اگر من تا به حال احساس می کنید که راه” پادشاه گفت: “وقتی پرسیده شد که در مورد رقابت برای لیگ چرخش نقطه. “من کل ذهنیت زمانی که من برای اولین بار آمد در — و بود که قبل از هر نوع آسیب — فقط آن را به عنوان سخت از یک تصمیم ممکن برای من ارسال کردن و من می خواهم به نگه داشتن این نوع ذهنیت است. هر کجا که کارت می گیرند.”

راست دست پادشاه جایگزین J. A. Happ که آغاز شده 2-1 از دست دادن به Blue Jays در روز شنبه و بازنشسته تمام شش مورد. شاه داد تا دو بازدید و پیاده روی اما هیچ اجرا می شود در 12/₃ نوبت.

شاه تن به تن دو نوبت یکی از بزرگ بازی لیگ یک سال پیش و از دست رفته آموزش بهار و چهار ماه به دلیل یک بازوی آسیب است.

Mike King gets encouragement from catcher Kyle Higashioka and Gio Urshela after his outing was over.
مایک پادشاه می شود تشویق از گیر Kyle Higashioka و جیو Urshela پس از تفرج به پایان رسید.AP

کایل دارنده چند جزئی لیگ همسالان وقتی که می آید به فیلدینگ زمین توپ در کوتاه مدت. دست خود را به عنوان نرم به عنوان سابق خود ملاقات کرد و یانکی کوین الستر که به میدان فرستاد توپ بهتر از بیشتر است.

دارنده مطمئن دست به دست شد و بر روی صفحه نمایش در روز شنبه را از دست دادن در پنجمین دور زمانی که او به میدان فرستاد Teoscar هرناندز grounder نسبت به پایه سوم و انداخت دونده در برای اولین بار در پنجمین زمین باز یافته. دارنده شد غرامت انتخاب کنید در 2015 پیش نویس است.


کار بدون کامل خود را از صف یانکی ها محدود شد به سه بازدید. یکی از بازدید یک خانه اجرا شده توسط اولین baseman کریس gittens می در خانه نهم.


لوئیس Cessa قوی شرط بندی به عنوان یک عضو از یانکی ها’ تبادل کارکنان. او می تواند شروع و یا از بین بردن و شنبه right-hander مواجه چهار batters و هیچ یک برتر پایه.

با Paxton باز کردن در فصل مجروح لیست و احتمال این که سورینو به او ملحق خواهد شد این یانکی ها می تواند دو چرخش دهانه.


یانکی ها, سفر به بندر شارلوت به بازی بازی های اشعه. لوقا Voit و میگوئل آندوخار را به سفر با جاناتان Loaisiga که شروع خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im