یانکی ها حل و فصل را به روال جدید: چه مدت دوام خواهد آورد ؟

تمپا — چه مدت می تواند به یک گروه حرفه ای و لذت بردن از تحمل محض آرامش در ساعت ؟

چه اتفاقی می افتد زمانی که هر بهار-آموزش روز می شود, محبوب ترین “تیم در جاده جانبازان عقب ماندن” ،

در نظر یانکی ها یک آزمون مورد.

برای روشن دفاع آمریکا شرق لیگ قهرمانان به طور طبیعی درک جدی و ترسناک وضعیت که محو خود باقی مانده گریپ فروت لیگ, برنامه و شروع به خود را به طور منظم فصل تخته سنگ. آنها بسیار به جای رفتن به هفته پایانی اردوی صدمات و همه از زیر آخرین coronavirus اخبار.

در عین حال یانکی ها ساخته شده یک لقمه از coronavirus-ایجاد تشویق خوب در روز جمعه هنگامی که اعطا فرصت برای بازگشت به خانه اگر آنها که مورد نظر آنها به اتفاق آرا رای به ماندن قرار داده و کار کردن با هم. شنبه مشخص شده بعد یکی از این واقعیت جدید در George M. Steinbrenner زمینه است.

“یک گروه بزرگی از بازیکنان را نشان داد تا امروز و ما برای انجام دفاعی کار زمین زیر کشت کار” یانکی ها نیمکت مربی کارلوس مندوزا گفت: او به عنوان ترک اموال. “بچه ها ضربه در داخل خانه. کوزه بازی گرفتن. ما همچنان به انجام این کار است.”

برای تلفن های موبایل خسته کننده, راست? برای ballplayers می توان آن را سعادتمند هم حداقل در دوزهای کوچک.

الزام که اکثر بچه ها لذت بردن از کار خود را, شما نمی خواهد پیدا کردن یک اخم میان, می گویند, از 1000, از 1000 تا بازیکنان با تجربه که می گفت به جست و خیز یک سفر طولانی اتوبوس به یکی دیگر از تیم محل برگزاری — به خصوص در گسترش خارج فلوریدا — و فقط گزارش به خانه خود ballpark را به گرفتن برخی از کار. یانکی ها بودند دچار چنین روز شنبه با Aaron Boone و تا حدودی نماینده تیم ملی در نظر گرفتن بر روی اتباع سراسر کشور در وست پالم بیچ زمانی که لیگ اصلی بیس بال تعطیل. بسیاری از نام شما می دانید گزارش به جورج 9 a. m. و از درب ظهر. Gerrit کول و J. A. Happ انداخت اغل گاو یا حشم جلسات. موقعیت بازیکنان مانند برت گاردنر Gleyber تورس و لوقا Voit در زمان تمرین پنبه حلاجی شده. مجروح بچه ها مثل هارون قاضی و Giancarlo استانتون دریافت درمان و توانبخشی آنها می تواند.

در حال حاضر هر روز می شود یکی از آن روزها بود. توسط 9 صبح شنبه همه گزارش شده بود به کار. ظهر تقریبا همه رفته بود.

“این بسیار عجیب و غریب” مندوزا گفت. “بدیهی است که یک وضعیت دشوار است اما ما در حال تلاش ما بهترین را به انجام آنچه ما می توانیم.”

Gerrit Cole threw a bullpen session on Saturday.
Gerrit کول انداخت اغل گاو یا حشم جلسه در روز شنبه.N. y. پست: چارلز Wenzelberg

به عنوان اسکات بوروس مخالفت برای این پست Joel شرمن این مسلما نشان دهنده بهترین تماس نسبت به رفتن به هر دو خود را offseason خانه یا باشگاه خود را به طور منظم فصل locale. نگه داشتن بازیکنان خود را با هم تحت نظارت پزشکی به طور منظم در آب و هوای گرم که در آن ویروس نیست ضربه بیش از حد به طور چشمگیری از هواپیما حمل مزایای متعدد علاوه بر معنوی بهره مند از ساختمان رفاقت و جرقه پایه فن خود را. پادرس تنها تیم دیگر گزارش به ماندن با هم یکهو.

در عین حال با آینده پس نامشخص و باز وابسته در مهار این بیماری همه گیر و کم ریسک سوال آمار و ارقام به ظهور: آیا این روال منجر به کاهش می گرداند? بازیکنان antsy? لجستیکی خواهد انقضای اجاره مسکن در پایان این ماه هر خار به اقدامات مختلف?

در آینده به آخرین قسمت از “جای خوب” — یک هشدار اسپویلر می رود بدون گفت — نشان می دهد قهرمانان داشتن ثابت ارزیابی سیستم که مشخص afterlife مقصد متوجه است که آنها به ایجاد یک بهشت آنقدر کامل است که آن را numbs اشغال آن است. نرم لبه های خود را.

نسبت به کروناویروس می ترساند در جای دیگر در جهان و در این کشور تمپا و جورج نمایندگی از مکان های خوبی برای این مردمی. خواهد شد که تمایلات عنوان قوی در دو هفته ؟ یک ماه ؟ دو ماه ؟

آزمون مورد آغاز شده است. ما باید یاد بگیرند که از آن پایداری با هم در زمان واقعی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>