یانکی ها ” نمایش وحدت را فراهم می کند و تقویت روحیه در این روز تاریک

تمپا — حالا که از راه دور آموزش از راه دور و کار تبدیل شده اند به عنوان امری عادی به عنوان یک داروخانه به فروش می رسد Purell آن نباید تعجب کنید که ما ضربه دیگری coronavirus-الهام پدیده در مدت زمان کوتاه و حسن نیت ارائه میدهد از این یانکی ها:

از راه دور تشویق می کند.

هنگامی که زاک Britton رفتگان George M. Steinbrenner زمینه روز جمعه با خبر است که او و هم تیمی های خود بود رای دادند و به اتفاق آرا به ماندن در اینجا و در ادامه هم آموزش شما نیاز تنها به بررسی رسانه های اجتماعی به نمایش شادی با وجود تاریکی روز بسیاری از طرفداران.

شاید این تیم وحدت نمی خواهد آخرین. شلیک با توجه به میزان کمی از ما می دانیم که در این برهه هیچ کس می تواند تضمین کند که حتی یک لیگ اصلی بیس بال بازی برگزار خواهد شد با وجود وضعیت فعلی تنها به طور منظم فصل برنامه را دو هفته اول که به تعویق افتاد. در عین حال جهان را هر چه pick-me-up می توانید آن را در حال حاضر. و مفهوم ورزش حرفه ای تیم امید بستن برای با هم ماندن تا زمانی که آن را می توانید پراکنده بدون موضوع, بدون توجه به احساسات شخصی خود را به سمت این تیم ورزشی ثبت شده است.

“همانطور که ما حرکت رو به جلو ما امکانات در دسترس خواهد بود و ما ادامه خواهد داد به ارائه پشتیبانی برای بازیکنان را انتخاب کنید که به اینجا با توانایی های رسمی اجازه می دهد تا آنها را به گرفتن برخی از کار در زمان های مختلف در طول روز” برایان Cashman گفت: در یک کنفرانس تلفنی. یانکی ها’ دیرین مدیر کل اضافه شده است که او باقی خواهد ماند و در شهر به عنوان مدیر Aaron Boone, مربیان و باشگاه آموزش و مطبوع کارکنان و بازیکنان ادامه خواهد داد برای دریافت غذا پول و کمک هزینه برای مسکن خود را.

Aaron Judge and the rest of the Yankees players will be staying in Tampa.
هارون قاضی و بقیه یانکی بازیکنان خواهد بود ماندن در تمپا.N. y. پست: چارلز Wenzelberg

چه این به این معنی در حرف باقی می ماند به عنوان ابری به عنوان هر چیز دیگری اتفاق می افتد در اطراف ما. Boone همچنین در کنفرانس تلفنی با اشاره به پنبه حلاجی شده قفس وزن اتاق اغل گاو یا حشم و مربی اتاق به عنوان چهار مکان های اولیه از عمل است. انتظار که از هم اکنون نمی تماس به صورت روزانه intrasquad بازی یا هر چیز خیلی رسمی.

در روح اگر چه آن را به معنی چیزی خوب است. رفاقت و فرهنگ را به تعداد چیزی در خرد کردن یک فصل بیس بال و حتی کوتاه تر از بازی های 162. و این ایده از بازیکنان با تکیه بر یکدیگر و خود را مافوق طی این بسیار دلسردکننده زمان صرف وقت با هم در محل باشگاه وانجمن, برای تلفن های موبایل بسیار پربار. و سپس شما می توانید بالقوه مزایای پزشکی بر اساس اطلاعات ناقص ما در COVID-19: چند ده بازیکن گرفتن نیست در هواپیما خوب است. آن بچه ها ماندن در فلوریدا که در آن آب و هوا گرم و coronavirus تعداد نسبتا کم به نظر می رسد خوب است.

بون شرح داده شده ارتباط خود را با بازیکن خود را با عنوان: “ما نوع باقی مانده در ورزشی بیش از حد در همه زمان ها است. اطلاعات در زمان واقعی در تلاش برای همراهی و کمک را عاقلانه مشاوره به این افراد به عنوان بهترین ما می توانیم. ما در حال نگه داشتن آن مایع نگه داشتن آن مکالمه و متوجه می شوند که این چیزی است که به وضوح بزرگتر از بیس بال. بنابراین فقط واقعا مایل به انجام بخشی از ما و کسانی که در گفتگو با ما بچه ها.”

با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی در جمعه شما پیش بینی نیست خیلی با الهام از جهان ورزشی. هنوز وجود دارد NBA ستاره Giannis Antetokounmpo از دیگران و صهیون ویلیامسون از پلیکان حمایت و پشتیبانی مالی برای ساعتی کارگران در عرصه های زیر را رهبری تعیین شده توسط Mavericks صاحب علامت کوبا. Red Sox تیم رئیس جمهور سام کندی گفت: “ما در حال رفتن به انجام آنچه ما می توانیم” به صورت پاره وقت کارکنان در Fenway پارک. در اینجا به این امید که مقدار زیادی از دیگر صاحبان و بازیکنان را انتخاب کنید تا در این روند فوق العاده.

دور از ما به بازیگران قضاوت در هر تیم بیس بال مانند کاردینالز که تصمیم گرفتند برای بستن اردوگاه و سر راه جداگانه خود را به عنوان طولانی به عنوان آنها در شکل باقی بماند خود به خود. این یانکی ها نمی رفتن در هر نقطه موفق به انتخاب کنید تا یک کنترل از راه دور پیروزی است. حتی اگر آن را نمی خواهد تعداد در جدول رده بندی آن را تا به چیزی به حساب میان جمعی ما روحیه مناسب است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>