تمپا — لوئیس سورینو نشده انداخته زندگی تمرین پنبه حلاجی شده و در عین حال و در روز سه شنبه مدیر Aaron Boone گفت: این باشگاه است که مصرف آن نور با right-hander که به نظر می رسد در سه ماه سپتامبر بازی از یک سال پیش به دلیل شانه و عرض صدمات.

“او خواهد شد. من دقیقا مطمئن نیستید که زمانی که اولین بار او را [زنده BP] خواهد بود, اما آن را در افق” بون گفت. “ما در حال بازی او کمی کندتر اما او بسیار پشت سر هر کس دیگری.”


چگونه مشابه یا متفاوت بود بون باز پیام به این تیم در مقایسه با های اخیر اسپرینگز ،

“من نمی دانم. من مطمئن هستم که وجود دارد برخی از شباهت ها. من نوعی فقط و بحث کنید و سعی کنید برای انجام این کار زمانی که من در مقابل این تیم و چیزی می گویند. چه رانندگی من در آن زمان من از نوع فقط صحبت در” بون گفت. “من مطمئن هستم که وجود دارد برخی از شباهت ها. من مطمئن هستم اما شما باید از افراد دیگر است.”


Hal Steinbrenner بازدید از محل باشگاه وانجمن قبل از اولین تمرین.


تماشای Giancarlo استانتون را پنبه حلاجی تمرین نمی, همه چیز در مورد توپ پرواز بر فراز دیوار. استانتون بود برخورد چند توپ را به سمت راست-مرکز میدان اما او اسپری توپ در طول زمین در یانکی ها’ اول کامل-تیم ملی تمرین.


هارون قاضی از دست رفته پنبه حلاجی تمرین به دلیل شانه راست آسیب یانکی ها باور نمی کنم جدی است. قاضی غیاب محروم مردمی در صندلی از دیدن او معمولا قدرت نشان می دهد.


این ممکن است اولین روز از تمرینات کامل اما برت گاردنر او معمول فن-دوستانه خود را با کوه در می رم توپ در سکو برای تماشاگران که پخته در 80-درجه خورشید.


Gerrit کول پرتاب دوم خود را زنده حلاجی جلسه تمرین در زمین اصلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de