تمپا — در میان دیگر Yankees کوزه انداخت که در اغل گاو یا حشم جمعه بود rookie Deivi گارسیا 20 سال right-hander که صعود از تک تمپا به سه گانه-A اسکرانتون/Wilkes-Barre فصل گذشته در حالی که همچنین به نمایندگی از یانکی ها در آینده به بازی.

گارسیا صفوف به عنوان یک شات نامزد پشت با تجربه تر اردن Montgomery, Luis Cessa و جاناتان Loaisiga به نفع خود یانکی ها’ پنجم استارت کار به عنوان James Paxton بازپروری از عمل جراحی برگشت. گارسیا بالغ بر یک 4.28 عصر در 111 نوبت قابل توجه 165 و راه رفتن 54 در سه متوقف می شود.

Deivi Garcia
Deivi گارسیاچارلز Wenzelberg

“شما ببینید که چرا ما در حال هیجان زده در مورد او” مدیر Aaron Boone گفت. “توانایی های خود را به چرخش توپ چیزی است که او شده است برای شناخته شده است. و بدیهی است که یک پسر که در سن بسیار جوان است و پرورشی از طریق سیستم ما.

“یکی از چیزهایی که [است] هیجان انگیز برای من تماشای این بچه ها که 15 را از طریق 30 پارچ [در یانکی ها’ نمودار عمق] شاید بچه ها رقابت برای یک کار در چرخش و یا اغل گاو یا حشم وجود دارد بنابراین بسیاری از بچه ها شما واقعا می تواند در خواب بر. شما واقعا می تواند در داشتن یک تصویر واقعا خوب و حرفه ای است. و Deivi به آن دسته می افتد.”


بون ستایش گیر Gary Sanchez که بازی تنها در 106 بازی در سال گذشته با توجه به آسیب های متعدد برای وضعیت جسمی وی در ابتدا از اردوگاه.

“همه چیز به نظر می رسد واقعا خوب با گری” بون گفت. “ما هیجان زده هستیم. ما هیجان زده در مورد او کار خود را با همه جدید ما مردم است. امیدوارم ما را در ادامه مشاهده کنید بسیاری از بهبود وجود دارد.”

کسانی که “جدید مردم” نه تنها شامل یانکی ها’ دوباره آموزش و مطبوع کارکنان بلکه جدید ابتلا به مربی تنر سوانسون که تا به معرفی یک چروک به اتهام’ بهار-آموزش معمول است. به جای فراموش دفاعی دریل گرفتن کوزه در اغل گاو یا حشم و پس از آن ضربه آنها ضربه اول به طوری که آنها با گاز کشته در آن زمان آنها با شتاب خود را خفاش ها.

“نگاه ما به شایستگی در آن” بون گفت. “دو روز خیلی خوب است. ما همچنان به نظارت بر آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im