تنظیم پرونده نبود در دانشگاه یشیوا را در ذهن زمانی که آنها مجموعه ای را در شروع سال, اما کسانی که همه چیز اتفاق می افتد زمانی که شما با هم قرار داده بهترین فصل در تاریخ برنامه.

بالا-کشت مکابیان بسکتبال مردان تیم را شکست داد No. 2, خرید 86-74 در کنفرانس افق نهایی در حداکثر استرن ورزشی مرکز در روز یکشنبه.

پیروزی به یشیوا که در پردیس اصلی آن در واشنگتن ارتفاع آن 27 پیروزی راست داشتن از دست داده است پس از آن درب بازکن برای پیروزی در میان بخش سوم تیم در این فصل است. خود 27-بازی برنده خط و مجموع آنها برنده هستند سوابق تحصیلی برای یک تیم در حال حاضر در رتبه شماره 13 در کشور D3Hoops.com.

“آن را مانند” من بیایید 17 پیروزی و یا اجازه دهید 24 برنده’ ” گفت: افق مسابقات برجسته ترین بازیکن گابریل Leifer — که تا به حال 16 امتیاز 24 ریباند و 12 پاس گل در فینال. “این بیشتر شبیه بیایید یک شب در یک زمان و در نهایت بیش از زمان ما ساخت یک خط برنده شدن. اما من حدس می زنم ما شروع به تحقق بخشیدن به آن را یک بار ما را از مدرسه ضبط [17].”

عنوان یشیوا دوم در سه سال بعد نیز رسیدن به افق نهایی در سال 2019. رایان Turrell led تمام گلزنان با 29 امتیاز و Eitan Halpert اضافه شده 19. مکابی (27-1) را پیدا خواهد کرد که آنها بازی در مسابقات NCAA در روز دوشنبه بعد از ظهر.

Gabriel Leifer
گابریل Leiferدانشگاه یشیوا

“واقعا افتخار این گروه” مربی الیوت Steinmetz گفت. “شکست نخوردگان در افق این فصل است. که شما برای همیشه لطفا برای آخرین.”

پس از باز کردن فصل با 72-60 از دست دادن در L. A. به اکسیدنتال کالج, نزدیکترین یشیوا آمد به از دست دادن دوباره بود 74-72 پیروزی در جاده ها بیش از سارا لارنس. Leifer ضربه ای 3-اشاره گر و یک پاس از Turell با شش ثانیه های باقی مانده در این بازی به ادعای خود 15th مستقیم پیروزی. Leifer گفت: او کمی تردید قبل از عکسبرداری اما این احساس خوب را از دست خود را.

“من می دانستم که او قرار بود به تصویب آن را به من در گوشه” Leifer گفت. “من می دانستم که من فقط به حال به ضرب گلوله کشته است.”

موفقیت این تیم است که بخشی از چشم انداز Steinmetz به حال زمانی که او در زمان بیش از برنامه در سال 2014. او می خواست برای جذب بهترین یهودی بازیکنان در سراسر کشور. Leifer یکی از پنج بازیکن از نیویورک و نیوجرسی — در حالی که برخی دیگر از کالیفرنیا و تگزاس و کلرادو گاهی اوقات عبور ارائه می دهد آیوی لیگ و بخش مدارس. یشیوا برنامه و دو برنامه درسی را می توان یک جا بهتر است به مراعات بازیکنان نیازهای مذهبی

“این فقط یک عهد به برنامه ای که ما در حال گرفتن افرادی که دیگر ارائه می دهد که لزوما نیاز نیست رعایت مذهبی اما مسری” Leifer گفت. “ما باید تمام این خانواده ها در جامعه به بازی می آیند و آن را یک تجربه از طول عمر است.”

بعدی یشیوا سعی خواهد کرد به پاک کردن حافظه یک دور اول از دست دادن در مسابقات NCAA در سال 2018 است. آن Leifer اول فصل با این تیم و همه بازیکنان برای اولین بار در مسابقات NCAA. با خیلی از هسته برگشت از این تیم تجربه باید ارزشمند این زمان در اطراف به عنوان تیم می خواهد برای ایجاد یک اجرا.

“آن جاوا را رهبری ما برای به دست آوردن بچه ها با هم و واقعا آنها را متقاعد کند که ما می توانیم انجام این کار است.” Leifer گفت. “من می دانم که در حال حاضر این تیم احساس بزرگ و ما واقعا فکر می کنم ما می توانیم باعث می شود برخی از سر و صدا فقط بر اساس چه ما در حال بازی در این فصل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی