Yoenis Cespedes معامله واقع شد و ارزش آن برای متس

Yoenis Cespedes. این متس. $111.7 میلیون.

کاملا به ارزش آن.

خوب این نمی تواند بیشتر و تحلیلی 400-سطح-اقتصاد-کلاس ستون تا کنون نوشته شده است. این یکی می آید قسمتی از قلب تا حدودی از contrarian انگیزه است که البته از طریق رگهای من. در عین حال با کروناویروس shutdown بیشتر محدود کردن اگر نه به طور کامل پایان هر دو Cespedes زمان در یک متس و درآمد خود را از این محاصره سازمان چرا دریافت شروع به سر در یک ارزیابی از یکی از پویا ترین خرید — و تمسخر تعهدات مالی در حق رای دادن را رنگارنگ ،

جوهر استدلال: مانند تام کروز و رنه زلوگر در “جری مگوایر” Cespedes و متس تکمیل هر یک از دیگر و یا حداقل نزدیک به انجام این کار در یک زمان بحرانی برای هر دو. میوه که تمدید پرت کردن کاهش اجتناب ناپذیر آشوب از ازدواج.

و یا به عنوان جیک مینتز قرار داده و آن را اخیرا در یک مصاحبه تلفنی: “قبل از [Cespedes] معامله شد به متس ما نه ریشه دوانده در فرهنگ متس و سابقه تمام چیزهای دیوانه است که اتفاق افتاده است به متس. زمانی که Yoenis پیوست سیرک و کمک به سیرک شما فکر می کنم: “شاید چیزی است که وجود دارد در مورد این تیم این است که تقویت همه بود”.

اگر شما نگرانم که هک جیک مینتز است او از بنیانگذاران همراه با اردن Shusterman (از این رو مینتز را اشاره به “ما”) از Cespedes خانواده BBQ محبوب توییتر خوراک (و سابق وبلاگ) که در مورد همه چیز بیس بال. دبیرستان chums از منطقه واشنگتن دی سی نیز دیده می شود “تغییر” در DAZN — و دسته خود را از ویترین تصویری Cespedes ارسال شده زمانی که او برای اولین بار پناهنده از کوبا در سال 2012. که تصویری از نسخه اصلی که به نظر می رسد رفته از اینترنت نمایش داده می شود Cespedes قدرت و ورزشکاری و در نتیجه با او مثل یک خوک بیش از یک باز تف … که البته به ارمغان می آورد به ذهن سال گذشته حادثه با یک گراز وحشی در فلوریدا تگزاس که باعث آسیب های جدی به هر دو راست خود مچ پا و کیف پول خود را.

“این واقعا به ارمغان می آورد همه چیز دایره کامل در بهترین راه ممکن” مینتز گفت.

“خوک کردم انتقام” Shusterman اضافه شده است.

خوک (یا گراز — همان چیزی درست است؟) در زمان $29.6 میلیون از پول را تضمین شده به دور از Cespedes تاریخی کوتاه کردن مو برای یک بازیکن بیس بال و این که شما چگونه به $111.4 میلیون برای Cespedes’ برآورد متس درآمد: $3.8 میلیون در سال 2015 پس از ورود از دیترویت در یک تجارت $27.5 میلیون در سال 2016 و $80.4 میلیون برای قرارداد چهار ساله که در اصل $110 میلیون. نهایی شمارش رها شده می تواند به عنوان کم به عنوان $105.7 میلیون اگر در این فصل می شود از بین برود که بازیکنان کهنه قرعه کشی خواهد شد در مورد $300,000 هر یک از $170 میلیون یکجا که تیم به بازیکنان ارتباط در اواخر ماه مارس است. آن را نیز می تواند به افزایش عنوان بالا به عنوان $125.4 میلیون اگر ما یک فصل و Cespedes سالم باقی می ماند و نقش بسیاری اگر چه کوتاه تر-از-برنامه عادی خواهد بلوک برخی از انگیزه بند از بودن رسیده است.

پس چقدر بچه باید متس دریافت شده از خود Cespedes دلار برای تاریخ ؟ در نظر FanGraphs’ “دلار” متریک که محاسبه چقدر یک بازیکن را دریافت خواهید کرد در نظری, باز, بازار, بازگشت, برای تولید خود را.

2015: $15.4 میلیون

2016: $29.9 میلیون

2017: $13.1 میلیون

2018: $7.3 میلیون

2019: $0

Yoenis Cespedes
Yoenis CespedesAnthony J. باعث تخریب جهانی

که $65.7 میلیون قابل ملاحظه ای کوتاه از آنچه متس صرف Cespedes. سپس در نظر بگیرید که متس’ بیمه در Cespedes’ قرارداد به آنها برخی از امداد رسانی در زمانی که او تجربه خود را دوگانه پاشنه صدمات; بیایید محافظه کارانه ballpark را که در 5 میلیون دلار به عنوان گراز بدبختی بیشتر پیچیده در حال حاضر تودرتو guesstimation روند.

پس از آن ما به این استدلال: چقدر پول باید متس banked از داشتن Cespedes در لباس است ؟ آنها را ساخته اند سری جهانی در سال 2015 و لیگ ملی وحشی-کارت بازی در سال 2016 بدون او ؟ چگونه بسیاری از Cespedes shirseys و دیگر همه فن حریف خاطرات آنها به فروش می رسد ؟ شایان ذکر است که هر زمان که Cespedes شده و سالم به اندازه کافی به بازی او تولید کرده است. هرگز به او به عنوان یک آلباتروس در صف مخالف حقوق و دستمزد.

آنها می گویند که پرچم پرواز برای همیشه لطفا برای و Cespedes و متس به دست آورده و یکی از آن اگر نه یکی از بزرگترین در ’15. خاطرات می تواند به ماندن در هوا خیلی طولانی بیش از حد.

“من در سیتی میدان آخر هفته پس از او معامله [به متس],” مینتز گفت. “انرژی از کسانی که برای اولین بار از چند ماه بود که بر خلاف هر چیزی من تا کنون تجربه کرده اید با یک بازیکن و یک تیم. بدیهی است که آنچه اتفاق افتاده پس از اتحاد ضعیف که اما گریه نمی کنند که آن را بیش از. لبخند که آن اتفاق افتاد.”

شاید نه به طور کامل هنوز برای مینتز به بیرون از خود گذشته و تمایلات “فقط یک چیز میانه-دانش آموزان می گویند زمانی که خود را در اردوگاه تابستانی تجربه است” او توضیح داد. بدون در نظر گرفتن, در این حکم آمده است: به متس انجام داده اند مقدار زیادی اشتباه در تاریخ خود را. به دست آوردن و حفظ Yoenis Cespedes, در بخشی به دلیل بار خشن هنوز هم احساس می کند بسیار مناسب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>