Yoenis Cespedes سوخت توسط منتقدان در متس اعتیاد به مواد مخدره تصویری

Yoenis Cespedes تلاش است تا نشان دهد هر کس کار او را با قرار دادن آن را به عقب به متس زیر عمل جراحی در هر دو پاشنه و وحشی داستان در مورد گراز حمله در فلوریدا تگزاس در تابستان گذشته که منجر به شکستگی مچ پا.

در دو دقیقه ارسال شده پنج شنبه در توییتر — ایجاد شده توسط خود سازمان رخ ملت های ورزشی — Cespedes نشان داده شده است بلند کردن وزنه در حال اجرا و مصرف پنبه حلاجی تمرین با صدای زمینه های مختلف منتقدان سوال که آیا او می تواند بازگشت این فصل پس از بازی نیست و در همه حال در سال 2019.

موقعیت بازیکنان لازم نیست به گزارش بهار آموزش تا فوریه. 14 با اولین تمرین تیم ملی قرار است برای دو روز بعد اما Cespedes نشان داد تا به اردوگاه در پورت سنت لوسی در روز چهارشنبه با توجه به تصویری توسط SNY.

در Jan. 3 پست اول گزارش جزئیات این حادثه با گراز در مزرعه خود در تابستان گذشته. Cespedes که ظاهر نشده در یک بازی از جولای 2018 بود قرارداد خود را بازسازی از $29.5 میلیون او برنامه ریزی شده برای کسب درآمد در سال 2020 به 6 میلیون دلار با افزایش به 11 میلیون دلار اگر او باعث می شود روز افتتاحیه فهرست. پاداش برای صفحه ظاهر نیز می تواند اضافه کردن یکی دیگر از 9 میلیون دلار به Cespedes’ کل.

پس از امضای چهار سال $110 میلیون رایگان-عامل مقابله به باقی می ماند با متس پس از سال 2016 فصل کوبا outfielder به نظر می رسد فقط در 119 بازی با توجه به آسیب های مختلف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر