بندر شمالی Fla. — این متس خود را نگه دارد اول کامل-تیم ملی, تمرین روز دوشنبه و نمی توان آن را گراز-ing.

بله Yoenis Cespedes خواهد شد و آموزش در کنار هم تیمی های خود در شبدر پارک در پورت سنت لوسی مدیر کل برودی ون Wagenen گفت: در روز یکشنبه. آن را به زمان Cespedes شده است در هر نوع زمینه با همکار متس از گذشته خود بزرگ لیگ بازی 20 ژوئیه 2018 در استادیوم یانکی.

“او خواهد شد شرکت در پنبه حلاجی تمرین او به شرکت در زندگی BP او در ادامه به ساختمان با تیم” ون Wagenen گفت: در CoolToday پارک که در آن لیگ اصلی بیس بال به میزبانی یک گریپ فروت لیگ رسانه های بعد. “هر کس قادر خواهد بود برای دیدن که در آن او است ادبانه. او برای رفتن به ادامه به ساختمان خود را در حال اجرا و پیشرفت است که به عنوان شما می توانید تصور کنید در آینده از آسیب های است که او در حال رفتن به یک تجمع اما شما ببینید او پرتاب. شما ببینید او شرکت با تیم ما همه هیجان زده در مورد آن است.”

Cespedes’ 2018 به پایان رسید قبل از موعد مقرر زمانی که او تحت چندین عمل جراحی برای حذف پانوراميك از هر دو ، پس از آن ممکن است آخرین Cespedes پایدار شکستگی های متعدد به خود حق مچ پا زمانی که او دچار یک سقوط پس از مبهوت توسط یک گراز وحشی در پورت سنت لوسی در مرتع پرورش احشام. که تصادف منجر به Cespedes موافقت شدید قطع پرداخت (در حدود 30 میلیون دلار) برای هر دو 2019 و 2020 با شانس به دست آوردن حدود نیمی از آن با پخش گسترده این فصل.

“من نمی دانم دقیقا همان چیزی است آموزش او را انجام خواهد داد [دوشنبه] اما او انجام شده است خود کار” ون Wagenen گفت. “او انجام شده است برخی از خط مستقیم در حال اجرا و ادامه خواهیم داد که برای دیدن اما تا آنجا که به بیس بال مشارکت [دوشنبه] همه ما می خواهیم آن را ببینید برای اولین بار در مجموع با این گروه است.”

پرسید که آیا آن را واقع بینانه به فکر Cespedes می تواند کمک به متس به عنوان یک روزمره outfielder ون Wagenen گفت: “این بسیار دشوار است برای هر یک از ما برای پیش بینی چه جدول زمانی یک بازیکن از بازگشت از آسیب دیدگی می شود. هدف این است که برای ساخت پس هر روز باید شکست و در یک موقعیت که در آن ما می توانیم بچه ها را به نقطه که در آن آنها می توانند در هر ظرفیت آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im