زاک Britton با آمار ترسناک خط رانندگی در یانکی’ آخرین آسیب کابوس

تمپا — حتی یانکی ها شیوه های ایمنی نیست به آسیب می ترساند به عنوان کلید مسکن زاک Britton رهبری برای تست پس از مصرف یک comebacker به بازوی راست خود را در اینجا در George M. Steinbrenner زمینه است.

به عنوان شاهد آسوشیتد پرس’ علامت Didtler, Britton راه می رفت خاموش این زمینه همراهی بازنشسته سر مربی ژن موناهان (که هنوز هم کمک می کند تا این باشگاه در فصل بهار آموزش) پس از حادثه. Britton شده بود پرتاب زنده پنبه حلاجی تمرین به هم تیمی اریک Kratz که گفت که او بر این باور است که خط خود را درایو میخ left-hander Britton در دست راست.

Zack Britton
زاک Brittonچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

“آره بدون شک این یک احساس بد در هر زمان” Kratz گفت. “شما نمی خواهید به کسی ضربه حتی رقابت در برابر دیگر مرد. به ویژه هنگامی که آن را به یکی از هم تیمی های خود را.”

پس از یانکی ها باز اردوگاه در ماه گذشته آنها را دیده اند لوئیس سورینو (تامی جان عمل جراحی بر روی آرنج راست), Giancarlo استانتون (تیره و تار راست گوساله) و هارون قاضی (راست دنده شکستگی استرس) و Gary Sanchez (پشت بد و آنفولانزا) پایین رفتن با آسیب. Britton ممکن است پیوستن به این لیست از برجسته بسیار جبران تلفات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>