و Zantac و سوزش سر دل و مواد مخدر به یاد می آورد در خطر آلودگی

ما سلامت تنظیم کننده در حال گفتن داروسازان به بلافاصله خود را بکشید محبوب سوزش سر دل و مواد مخدر از بازار پس از تعیین کننده است که موضوع آلودگی با این داروها به شمار معرض خطر بیشتری از آنچه قبلا تصور.

حرکت از غذا و دارو روز شنبه اعمال می شود به تمام داروهای تجویزی و بیش از حد نسخه های رانيتيدين بهترین و شناخته شده با نام تجاری Zantac. این داروها به طور گسترده ای استفاده می شود برای درمان اسید معده و زخم.

بیماران باید مصرف هر یک از این داروها آنها در حال حاضر و پرتاب آنها را دور FDA گفت.

این سازمان در سال گذشته گفت: بیماران می تواند ادامه مصرف این داروها و نمی صورت خطرات بهداشتی از سطح پایین یک “احتمال” سرطان زا آلاينده موجود در مارک های مختلف.

اما مقامات معکوس که تصمیم گفت: آنها در حال حاضر مشخص است که سطح شیمیایی افزایش در طول زمان به خصوص اگر قرص و کپسول های ذخیره شده در دماهای بالاتر. که یک خطر غیر قابل قبول به بیماران آنها گفت.

“پس ما نمی دانیم که چگونه و یا چه زمانی این محصول ممکن است ذخیره شده ما تصمیم گرفتیم که آن را نباید در دسترس مصرف کنندگان و بیماران” گفت: دکتر ژانت Woodcock, در بیانیه ای.

خروس جنگلی اسیایی و اروپایی وجود دارد گفت: چندین جایگزین داروها برای درمان سوزش سر دل, از جمله آیا مصرف prilosec, نکسیوم و Tagament.

بسیاری از سازندگان رانيتيدين مواد مخدر در حال حاضر حذف شده محصولات خود را از بازار از جمله Zantac-تولید کننده شرکت سانوفی. علاوه بر این چندین فروشگاه های مواد مخدر زنجیر کشیده مخدر از قفسه های خود را در سال گذشته است.

ده ها تن از به یاد می آورد شده است مربوط به همان احتمالی سرطان زا پس از سال گذشته است. FDA است که هنوز هم در حال بررسی این موضوع است و تحریم حداقل یک کارخانه تولید در هند که باعث می شود مواد مورد استفاده در داروها.

FDA به حالت تعلیق تقریبا همه ما و خارجی بازرسی با توجه به محدودیت های مسافرتی ناشی از شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>