NEW ORLEANS — LeBron James تا به حال 34 امتیاز 13 پاس گل و 12 ریباند و لس آنجلس لیکرز غلبه آنتونی دیویس’ غیاب و صهیون ویلیامسون بالاترین نمره بازی به ضرب و شتم New Orleans Pelicans 122-114 یکشنبه شب.

ویلیامسون به پایان رسید و با 35 امتیاز خود را تا حد زیادی مولد و برجسته کردن شب پر از خدشه دار شد تا حدودی توسط شش گردش.

کایل Kuzma به ثمر رساند 20 از جمله 3-اشاره گر قرار داده است که لیکرز تا 113-109 با 3:40 بروید. لیکرز به تدریج کشیده دور پس از آن با کمک جیمز’ 3 با 2:27 سمت چپ.

دیویس که صرف هفت از هشت فصل با, New Orleans, نشسته با درد زانو راست یک شب پس از بازی در لیکرز’ 105-88 از دست دادن در ممفیس. آسیب دیدگی او به نظر نمی رسد بیش از حد جدی است; او بر روی نیمکت در خیابان لباس و به طور معمول در واکنش به اقدام دادگاه توسط springing از صندلی خود و ایستاده در حاشیه.

Zion
صهیون ویلیامسون می رود به بازی بسکتبال در حالی که در حال محافظت شده توسط LeBron James.AP

Kentavious کالدول-پاپ به ثمر رساند 13 و JaVale McGee اظهار داشت خود را در داخل با شش مسدود شده, عکس های و هشت امتیاز از جمله لیآپ در دقیقه آخر که از آن ساخته شده 120-112.

ساق پوش, جوراب توپ تا به حال 19 امتیاز نه کمک و نه ریباند برای نیواورلئان و جرثقیل نعمت اضافه شده 12 امتیاز و 14 ریباند. اما پلیکان انجام شد در ضعیف 3-نقطه تیراندازی رفتن 7 33.

افتتاح نیمی رقابتی خشنود امر است که در آن جیمز به ثمر رساند 19 و ویلیامسون 17.

لحظات پس از ویلیامسون قطع کرده و به حلقه برای یک دست مسائل جیمز کشیده از 35 پا برای 3 که آن را در 61.

کالدول-پاپ رانندگی رول انگشت به لس آنجلس یک 63-61 لبه تساوی حاصل کار دو و لیکرز گسترده تر شود خود را با یک شروع قوی به سه ماهه سوم.

دنی گرین آمار 3 Kuzma اضافه لیآپ مک گی مخفیگاه آنان در Kuzma از دست رفته شناور و Kuzma آمار دو پرتاب آزاد به آن را 74-66.

نیواورلئان آغاز شد و به فاصله زمانی که دوباره ویلیامسون چرخید رایگان از Kuzma برای عقب-درب غوطه دادن از Jrue تعطیلات alley-oop منتقل می کند.

ویلیامسون اضافه رایگان می اندازد و رانندگی لیآپ قبل از نعمت’ غوطه دادن و توپ را 3 کشیده پلیکان را به یک کراوات در 77. بازی باقی مانده است نزدیک بقیه دوره به پایان رسید که با, New Orleans, برگزاری 95-93 سرب پس از Caldwell-پاپ رایگان می اندازد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی