زوم سردرگمی منجر SEC برای توقف تجارت برای شرکت چینی

فدرال روز پنجشنبه کلمپ پایین معاملات در سهام مبهم شرکت مستقر در چین به نام Zoom Technologies, نگران آن است که سرمایه گذاران شده است گیج کننده آن نهفته غول پیکر که سهام رسید در میان coronavirus بحران است.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار گفت: آن را به حالت تعلیق معاملات در شرکت چینی تا 9 آوریل به دلیل نگرانی سرمایه گذاران مخلوط کردن آن را با زوم تصویری ارتباطات که سهام شده اند را افزایش داد که این بیماری همه گیر کوروناویروس مردم مجبور به کار از خانه.

Zoom Technologies نیز نشده واصل هر, افشاگریهای پس از 2015 پیشرو SEC به نگرانی در مورد “کفایت و دقت اطلاعات در دسترس عموم” در مورد شرکت در انتخابات گفت:.

این نام فقط در مورد تمام این دو شرکت مشترک اند. زوم های پکن مبتنی بر تلفن همراه مخابرات شرکت با ارزش بازار $31.3 میلیون در حالی که دره سیلیکون زوم تصویری ارائه می دهد پیشرفته تصویری-چت پلت فرم است و به ارزش بیش از $39 میلیارد دلار است.

Zoom Technologies, سهام ذکر شده بیش از حد بازار تحت نماد “زوم” منفجر شده در ارزش در میان صدای تیک تیک سردرگمی است. آن قیمت سهم صعود به عنوان بالا به عنوان $24.20 دوشنبه به پایان رسید و در $10.40 در چهارشنبه تا از نزدیک از $3.53 یک ماه قبل. این شرکت همچنین یک افزایش در ماه آوریل گذشته در زمان زوم تصویری عمومی رفت.

زوم ویدئو نزدک ذکر شده سهام معاملات در نماد “ZM,” شروع به پریدن کرد و نزدیک به 29 درصد بیش از ماه گذشته در میان گسترده شیفت به کار از راه دور به نزدیک در $138.11 چهارشنبه. شاخص Nasdaq Composite با غرق بیش از 17 درصد در آن زمان.

زوم فن آوری های مورد استفاده برای تجارت در نزدک بازار سرمایه اما delisted خود را در سال 2014 به دلیل آن “دیگر qualifie[d] به عنوان یک عامل شرکت” در میان دلایل دیگر با توجه به آزادی مطبوعات از زمان.

زوم فن آوری های نماینده ذکر شده در آن براده SEC بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر پنج شنبه. یک سخنگوی زوم تصویری نیز بلافاصله بازگشت یک ایمیل به دنبال نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im