زوم برگ ضبط تماس های در معرض در اینترنت گزارش می یابد

هزاران نفر از ثبت زوم تماس های ویدئویی شده اند در معرض چپ بر روی وب و از جمله در یکی از جلسات درمانی ابتدایی کلاس های مدرسه و حتی یک اخ کلاس با توجه به یک گزارش جدید.

ویدئو کنفرانس پلت فرم — که تاکنون محبوبیت خود را منفجر در طول coronavirus بیماری همه گیر — دارای گوشه های برش با ابزار ضبط و چپ های شخصی و اطلاعات خصوصی از هزاران نفر در معرض خطر در این روند با توجه به واشنگتن پست.

در علاوه بر این به ثبت جلسات درمانی در معرض ویدئوها شامل “آموزش جهت برای کارگران انجام telehealth تماس که شامل نام افراد و شماره تلفن های کوچک و جلسات کسب و کار است که شامل شرکت های خصوصی صورتهای مالی; و مدرسه ابتدایی, کلاس, که در آن چهره کودکان, صدای, و اطلاعات شخصی قرار گرفتند” مقاله روز جمعه گزارش داد.

“بسیاری از این ویدئوها شامل اطلاعات شخصی و عمیقا صمیمی مکالمات ضبط شده در خانه های مردم” این گزارش اضافه شده است. “دیگر فیلم عبارتند از: لوله مانند است که در آن یک استتیشن به دانشجویان می آموزد که چگونه به دادن یک موم برزیل.”

زوم می دهد همه از آن ضبط شده و یکسان نام اگر کاربران را انتخاب کنید نیست, یکی, که بدان معنی است که همه ویدئوها را با هم در این فضای ذخیره سازی آنلاین که در آن آنها ذخیره می شود. هر کسی که آشنا با زوم را نامگذاری تکنیک می تواند به راحتی برای جستجو و پیدا کردن مجموعه ای از تماس های ضبط شده با توجه به گزارش.

هیچ عضوی از یک زوم تماس ملزم به دادن رضایت خود را برای تماس ثبت می شود و نه آنها مطلع اگر میزبان تصمیم به ثبت آن.

زوم گفت واشنگتن پست در بیانیه ای که در آن میزبان فراهم می کند با اطلاعات در مورد چگونه برای تقویت حریم خصوصی تماس خود را و که در آن خواستار آنها را به “به استفاده از احتیاط شدید و شفاف با شرکت کنندگان در جلسه به بررسی دقیق به این که آیا در این جلسه حاوی اطلاعات حساس و به شرکت کنندگان معقول انتظار است.”

زوم اجرایی اریک یوان بستری شده در یک شنبه شب پست وبلاگ که زوم “را طراحی محصول با دوراندیشی که در یک ماده از هفته, هر فرد در جهان به طور ناگهانی کار مطالعه و معاشرت از خانه است.”

یوان عذرخواهی برای عدم دیدار با کاربران “حریم خصوصی و امنیت انتظارات است.” زوم مسدود خواهد شد هر گونه ویژگی های جدید برای 90 روز در حالی که آن تکل مسائل امنیتی است.

این گزارش می رسد همان روز که حداقل دو ایالت آمریکا به طور کلی وکیل به دنبال اطلاعات از زوم در مورد طول آن می رود به حفاظت از حریم خصوصی کاربران است.

“ما نگران زوم-بمب گذاری حوادث و به دنبال اطلاعات بیشتر از این شرکت در مورد حفظ حریم خصوصی و اقدامات امنیتی در هماهنگی با دولت دیگر وکلای طور کلی” کنتیکت دادستان کل ویلیام تانگ گفت.

اف بی آی در بوستون دفتر روز دوشنبه هشدار داد زوم کاربران به جلسات در سایت و یا به اشتراک گذاری لینک های گسترده پس از آن با دریافت دو گزارش از افراد ناشناس حمله به مدرسه جلسات یک پدیده شناخته شده به عنوان “zoombombing”.

ایالت نیویورک AG Letitia جیمز با ارسال نامه ای به زوم با تعدادی از سوالات را به اطمینان حاصل شود این شرکت با در نظر گرفتن اقدامات مناسب برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی کاربران و امنیت, سخنگوی گفت.

“ما درک توسعه ما را دریافت کرده اند در مورد این مسائل از مقامات منتخب و نگاه به جلو به درگیر شدن با آنها” زوم سخنگوی گفت.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im