زوم سهام برافروخت در میان نگرانی های حریم خصوصی و تحلیلگر شک و تردید

سهام زوم کاهش بیش از 7 درصدی در روز دوشنبه بعد از ظهر و تجارت اضافه کردن به خود را تیز کاهش در چند روز گذشته به عنوان ویدئو کنفرانس برنامه جنگ نگرانی های حریم خصوصی و افزایش رقابت از جیب رقبا.

سهام تا به حال رسید به یک رکورد در ماه مارس به عنوان تقاضا برای برنامه سر به فلک کشید با میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان با استفاده از آن برای همه چیز از درس های مدرسه برای جلسات کسب و کار در میان مستندات تحمیل شده به سرعت گسترش coronavirus.

اما گزارش های متعدد در هفته گذشته که در مورد شرکت داده شیوه های حفظ حریم خصوصی را spooked سرمایه گذاران پاک کردن بیش از یک سوم از ارزش بازار شرکت از ثبت آن بالا است.

سهام گذشته بود پایین 7.7 درصد در $118.30 در 1:30 بعد از ظهر دوشنبه در میان بدترین انجام سهام Nasdaq.

کارگزاری کردیت سوئیس کاهش داد و زوم سهام به “underperform” از “خنثی است.” تحلیلگران به طور متوسط نرخ سهام “نگه” با توجه به Refinitiv داده است.

“در حالی که ضمنی مشتری جدید رشد ممکن است به نظر می رسد آسان در مقایسه به تازگی فاش 20x شرکت کنندگان رشد ما انتظار زیادی از افزایش های اخیر ثابت خواهد کرد زودگذر و/یا می آید از کاربران رایگان و یا آموزش و پرورش که بسیار دشوار است به بصورت پول در اوردن” کردیت سوئیس تحلیلگران نوشت: در یک توجه داشته باشید.

در هفته گذشته حداقل دو ایالت آمریکا وکلای تا به حال به دنبال اطلاعات از زوم پس از چندین گزارش که مورد سوال خود را حفظ حریم خصوصی و امنیت.

برخی از مدارس در ایالات متحده شروع به ممنوعیت این نرم افزار برای آموزش آنلاین از خانه به دلیل رشد نگرانی های امنیتی در حالی که شهر نیویورک وزارت آموزش و پرورش گفت: معلمان باید به جای کار از طریق مایکروسافت تیم های واشنگتن پست گزارش روز شنبه.

رویترز نیز گزارش داد در هفته گذشته که ایلان موشک شرکت اسپیس ایکس را ممنوع کرده بود کارمندان خود را از استفاده از زوم با استناد به “حریم خصوصی مهم و نگرانی های امنیتی است.”

در حالی که تحلیلگران بر این باورند که بسیاری از مسائل به ویژه کسانی که نشات گرفته از کاربر خطا به احتمال زیاد حل کنید در کوتاه مدت دیگران می تواند باقی می ماند برای برخی از زمان.

“رمزگذاری نگرانی در حال حاضر در اثر برخی از مشخصات بالا مشتریان برای جلوگیری از زوم استفاده و ما انتظار داریم که دیگران می تواند به دنبال هر چند اکثر سازمان ها به احتمال زیاد هیچ موضوع” کردیت سوئیس تحلیلگران گفت.

این شرکت روزانه کاربران ballooned به بیش از 200 میلیون دلار در ماه مارس از قبلی حداکثر مجموع 10 میلیون اجرایی اریک یوان گفت: در هفته گذشته.

مایکروسافت تیم که در رقابت با زوم تا به حال 44 میلیون کاربر در سطح جهان از مارس 18, مایکروسافت گفت: در ماه گذشته بیش از دو برابر روزانه 20 میلیون کاربر فعال این گزارش در ماه نوامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>